Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Vollwertpellets 25kg St. Hippolyt

740 Kč 29,60 Kč / 1 kg
Skladem (2 ks)

Univerzální granulované krmivo.

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Osvědčené pelety, vhodné pro všechna plemena a účely použití. Jsou bohaté na vitální látky, lisované za studena.

Plnohodnotný výrobní postup „Vollwert“ zachovává přirozené vitamíny, sekundární rostlinné látky a hrubozrnnou makrostrukturu.

Tak jednoduché je krmení
Krmivo je koncipováno jako samostatný doplněk k senu a slámě. Pro svoji mimořádně dobrou stravitelnost a pestrost výživných a vitálních látek je nejlépe vhodný pro výživu výkonnostních koní všech plemen a oblastí jejich nasazení. Neobsahuje oves, čímž vychází vstříc temperamentním koním, může ale být krmen i současně s ovsem nebo müsli.

Stejně jako všechny produkty St. Hippolyt, jsou i tyto pelety vyráběny při teplotách pod 40°C. Tento zvláště šetrný způsob zachovává cenné rostlinné látky (specifické vlastní rostlinné enzymy, sekundární rostlinné látky, atd.) Pojivové látky ze zásady nejsou používány. Ve spojení se stravitelnou hrubozrnnou makrostrukturou jsou do důsledků vyloučeny nevýhody obvyklých peletovacích technologií.
Vollwert Pellet způsobil revoluci ve věci špatné pověsti peletovaných krmiv. Vynikající  stravitelnost a vysoká chutnost vyznemanávají tento univerzální produkt.

Hospodárné krmení
Dlouholeté  nasazení ve velkých objemech ukázalo, že koně krmení lépe využívají. Nižší objem energetického krmiva šetři zažívací systém koně. Koně jsou vitální a ochotní k výkonu, přitom uvolnění a dobře jezditelní. Výměna srsti a stresové situace jsou snadno zvládány.

Dávkování:
500 – 800 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den. Toto celkové množství by mělo být koni nabízeno rozdělené do několika denních dávek. Při nižším dávkování nebo při deficitu minerálů doporučujeme přidávat Semper Min nebo Micro Vital.

Složení:

ječmenné vločky, vojtěšková řezanka, pšeničné otruby, otruby z ovesných slupek, směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno, řepka) 7,0 %, řízky z cukrové řepy, jablečné výlisky, kukuřičné klíčky, byliny (máta peprná, rozmarýn, fenykl,  heřmánek, semeno plískavice modré) 2,2 %, ječné klíčky, extrakt z jader vinné révy, vápník z mořských řas, kukuřičné vločky, melasa z cukrové řepy, sladová kvasnicová mladina, sůl, rýžové klíčky, pivovarské kvasnice

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 25 kg
Forma: Granule
Mineralizováno: ANO
Zaměření: Hobby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: