Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Vital Müsli Beste Jahre 20kg St. hippolyt

810 Kč 40,50 Kč / 1 kg
Skladem do 3 dnů

Müsli s vysokým obsahem vlákniny.

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Müsli s vysokým obsahem vlákniny. Široké spektrum bylin zaručuje přísun životně důležitých živin přirozeným způsobem.

Když se horní linie stane hranatější a první šediny dávají koňskému seniorovi moudrý výraz, měli bychom podporovat vitalitu a vitalitu speciálně vybranými  živinami. Máme štěstí, že se můžeme ohlížet za společnými roky plné zážitků.
    • Bohatý na vysoce kvalitní vlákninu
    • Snadno stravitelné
    • Výživné a velmi chutné
    • S bylinkami, mořskými řasami, oleji a semínky

VITALITA VE STÁŘÍ
S věkem koní klesají požadavky na výkonnost a tím i potřeba energie ze sacharidů. Zdravotní potíže často omezují výkon starších koní. Aby si senioři mohli udržovat tělesnou hmotu a dobře tvarovaný vzhled, je zapotřebí speciální složení živin.

„ANTI-AGING“-STRATEGIE
Vysoce kvalitní vláknina a byliny mohou kompenzovat nedostatky v živinách v oblasti výživy. Za studena lisované oleje ve spojení s obzvláště velkým množstvím přírodních komponent a stopových prvků zajišťují vynikající zastoupení živin. Tak je zajištěn předpoklad pro potlačení nutričních nedostatků souvisejících s věkem, které mohou vést k alergiím, ekzémům, dýchacím problémům a poruchám trávení. Vital Müsli Beste Jahre  je vhodný nejen pro seniory, ale také pro citlivé a náročné koně, stejně jako krmivo v období klidu jako podpora proti ztrátě hmoty.

Dávkování:
300-600 g na 100 kg tělesné hmotnosti a den není nutné žádné další minerální krmivo. Celková částka by měla být nabízena v několika dávkách. V případě nižších dávek nebo nedostatku zásob doporučujeme přidat SemperMin nebo MicroVital.

Složení:

Ječné vločky, travní řezanka sušená na vzduchu 18% z toho 8% Glyx-Wiese Super Fiber ( zelený ječmen, zelený oves, zelená pšenice), kukuřičné vločky, melasa, jablečné výlisky, kukuřičné klíčky, pšeničné otruby, jablečný sirup,  ovesné vločky 3%, za studena lisovaná směs olejů (lněný, slunečnicový, kukuřičný olej) ) 2,8%, ovesné otruby, byliny (máta peprná, koriandr, rozmarýn, fenykl) 2%, řepná vláknina, směs olejnatých semen (lněné semínko, slunečnicové semínko, černucha) 1,7%, extrakt z jader hroznů, uhličitan vápenatý (mořský a minerální), sůl, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice , slad, klíčky ječmene, moučka z mořských řas, česnek


Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 20 kg
Forma: Müsli
Mineralizováno: ANO
Zaměření: Hobby, Pokročilý věk, Podpora svalů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: