Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Řezanka GlyxWiese Bio Luzerne Mix 18kg St. Hippolyt

Bezobilné
Značka: St. Hippolyt
760 Kč
Skladem do 3 dnů

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

• Produkt z čisté přírodní vlákniny v bio kvalitě.
• Vhodné pro každý typ koně.
•Bez obilovin a melasy, nemineralizované.

Dobře vybrané komponenty, jako je zelený oves, vojtěška, světlice barvířská, Serradella a krmná sláma, tvoří vysoce kvalitní základní krmivo nebo na vlákninu bohatý doplněk ke krmné dávce. Díky absenci obilovin a přídavných látek a různým směsím jednotlivých komponentů vhodné pro každý typ koně.

VŠESTRANNÉ POUŽITÍ

Vysoce kvalitní objemové krmivo hygienicky bezvadné kvality je nejen základem výživy koní, ale také dokonalým doplňkem každé krmné dávky. Pro sportovní koně, stejně jako pro koně ve volném čase, chovné koně, mladé koně, starší koně nebo jako "krmivo na stání" - správný doplněk objemového krmiva je nutností.

UDRŽITELNOST JAKO HLAVNÍ ZÁSADA

Složky pocházejí z rozsáhlé zemědělské oblasti na Slovensku. Na několika hektarech půdy v oblasti bohaté na pole a lesy se pěstuje, sklízí a šetrně suší zelený oves, vojtěška, světlice barvířská, Seradella a krmná sláma v nejlepší ekologické kvalitě. Celý výrobní proces je zaměřen na udržitelnost. Šetrné sušení zeleného krmiva probíhá za použití nízkoenergetických zdrojů, což umožňuje dřevní štěpka jako palivo z vlastních lesů v sousedství farmy. Několik hektarů půdy je obděláváno jako cyklus, přičemž složky produktů GlyxWiese® BIO přispívají k biodiverzitě a obnově půdy. Kromě rostlinného společenstva mají ze střídání plodin prospěch také mikroorganismy v půdě a ve vzduchu. Například kvetoucí luskoviny vojtěška a Seradella jsou atraktivním zdrojem nektaru pro motýly, včely a další hmyz.

DOPORUČENÍ PRO KRMENÍ
Doporučuje se přibližně 150-500 g na 100 kg tělesné hmotnosti a den jako doplněk k základní krmné dávce objemného krmiva a/nebo pastvy. Pro mineralizaci podle potřeby doporučujeme SemperMin® nebo MicroVital®. 1 litr odpovídá přibližně 200 g.

Náš tip!
U starších koní, koní s rychlým příjmem krmiva nebo koní s problémy se zuby, žvýkáním či jícnem doporučujeme obohatit müsli vodou nebo přejít z müsli na granulované krmivo, namočit je do dostatečného množství vody a podávat jako kaši. Věnujte prosím pozornost příjmu tekutin u vašeho koně.

Složení:
vojtěška*, zelený oves*, světlice barvířská*
*BIO kvalita

Doplňkové parametry

Kategorie: Objemová krmiva
Hmotnost: 18 kg
Forma: Řezanka
Zaměření: Špatně krmitelný, Bezobilné, Nadváha, Vředy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: