Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Hříběcí/Fohlengold Müsli 20kg St.Hippolyt

1 000 Kč 50 Kč / 1 kg
Skladem do 3 dnů

Vysoce hodnotné müsli pro podporu harmonického vývoje hříběte až do druhého roku života.

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Vysoce hodnotné müsli pro podporu harmonického vývoje hříběte až do druhého roku života.
Speciálně vybavené pro regulované trávení a vyrovnaný růst právě v průběhu prvních měsíců života. Bohaté na minerály a stopové prvky pro dobrý vývoj kostí a chrupavek.
- stabilizuje trávení
- nízký obsah škrobů
- bohaté na mikrovýživné látky

V produktu jsou obsaženy rostlinné proteiny s vysokou biologickou hodnotou. Ty jsou dále doplněny důležitými aminokyselinami pro vysoký výkon výstavby. Obsah škrobů je udržován na výrazně nízké hladině ve prospěch vysoce hodnotných olejovin, vlákniny, vitalizujících a trávení podporujících výživných látek.

Je plný vysoce hodnotných základních výživných surovinách, jako jsou kukuřičné klíčky, pivovarské kvasnice, byliny a mnohé další komponenty bohaté na vitální látky. Minerály jsou převážně organického a mořského původu. Vzájemné poměry stopových prvků jsou perfektně sladěny a umožňují bezkrizový vývoj hříběte. Pomocí kvasnic, sladu, lněného semene a speciálně vybraných bylin je podporováno enzymatické trávení, které se rozvíjí v prvních měsících života. Tak se může rozvinout a usídlit odolná flóra tlustého střeva.

Vysoce hodnotné hříběcí krmivo pro podporu harmonického vývoje hříběte. Speciálně vybavené pro regulované trávení a vyrovnaný růst právě v průběhu prvních měsíců života. Bohaté na minerály a stopové prvky pro dobrý vývoj kostí a chrupavek.

Dávkování:
Jako doplňkové krmivo k obvyklému základnímu zásobení mateřským mlékem klisny, objemovému krmivu a / nebo pastevní trávě doporučujeme 
od 3. týdne do 3. měsíce života nechat volně k dispozici (max. 600 g denně).
Pro hříbata s konečnou hmotností cca 600 kg se podává od 4. měsíce cca 600 g denně. Toto celkové množství je vhodné nabízet rozdělené na více denních dávek.
od 5. měsíce se krmí cca 1 kg denně,
od 6. měsíce cca 1,4 kg denně,
od 7. měsíce cca 1,7 kg denně
od 12. měsíce cca 2 kg denně
od 18. měsíce (u pozdně vyvinutých koní od 24. měsíce): Hesta Mix resp. Struktur Energetikum. 

Složení:
Kukuřičné klíčky 20 %, ječmenné vločky, melasa z cukrové řepy, pivovarské kvasnice 4,5 %, kukuřičné vločky, vápník z mořských řas, vojtěšková řezanka, jablečný sirup, řízky z cukrové řepy, byliny (máta peprná, koriandr, šalvěj, oregano, majoránka) 3,4 %, lněný a slunečnicový olej lisovaný za studena 2,6 %,  směs olejů ze semínek (lněné semeno, slunečnicové semeno, fenyklové semeno, semeno černuchy) 2,6 %, jablečné výlisky, travní řezanka sušená teplým vzduchem, sladová kvasnicová mladina, pšeničné otruby, hrachový protein, sůl, slupky z hroznů, ječné klíčky, vápník z mořských řas, L – lysin 0,2 %, česnek, pšeničné klíčky, DL – metionin 0,1 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 20 kg
Forma: Müsli
Mineralizováno: ANO
Zaměření: Nízký obsah škrobů a cukrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: