Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Horse mash

711 Kč 47,40 Kč / 1 kg
Skladem do 3 dnů

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Pro regeneraci a podporu mechanismnu. ReformMash je chutný a jednoduše stravitelný mash, k jehož přípravě není zapotřebí složitého předvaření. Mash obsahuje mnoho slizovitých látek z lněných semínek, které absorbují velké množství vody a pokryjí žaludeční a střevní stěny hlenem, který funguje jako ochranný film. Vysoký obsah vitamínu E a selenu mají pozitivní vliv na buněčný metabolismus. Také poškození membrán buněk je zredukováno. ReformMash obsahuje mnoho nasycených a nenasycených mastných kyselin, které mají příznivý vliv na kvalitu srsti a kůže. ReformMash byl měl být vždy podáván čerstvý a vlažný. Pokud se ve žlabu vyskytují zbytky mashe, je potřebné je z hygienických důvodů odstranit. Obsahuje ovesné vločky, pšeničné otruby, lněné semínko, ječmen, ovesné otruby, lněný olej, lněný šrot, pivovarské kvasnice, melasu, mouku ze svatojánského chleba.

Denní krmná dávka na 100 kg živé váhy:

  • bez práce: 100 g
  • lehká zátěž: 250 g
  • střední zátěž: 500 g

Obsahuje ovesné vločky, pšeničné otruby, lněné semínko, ječmen, ovesné otruby, lněný olej, lněný šrot, pivovarské kvasnice, melasu, mouku ze svatojánského chleba.

TIP:

Některé klisny vykazují sníženou pohyblivost střev v průběhu březosti. Pomoc těmto klisnám můžete poskytnout prostřednictvím svačinky ReformMash, který zlepšuje trávení díky vysokému obsahu slizu a tím podporuje pohodu klisen.

Obsažené látky a stravitelnost: Stravitelná hrubá bílkovina na kg: 71 g, Stravitelná energie na kg: 12,3 MJ, Hrubá bílkovina: 10,5 %,Hrubá vláknina: 10,7 %, Hrubé popeloviny: 6,4 %, Hrubý tuk: 4,6 %, Škrob: 32,3 %, Cukr: 6,6 %

Vitaminy rozpustné ve vodě na kg: Vitamin B1: 3,0 mg, Vitamin B2: 5,0 mg, Vitamin B6: 2,5 mg, Vitamin B12: 20 mcg, Biotin: 200 mcg, Kyselina nikotinová: 20,0 mg
Cholinchlorid: 150 mg, Kyselina listová: 2,5 mg

Biogenní prvky: Vápník 1 %, fosfor 0,5 %, hořčík 0,2 %, sodík 0,3 %, draslík 1,2 %

Vitaminy rozpustné v tucích na kg: Vitamin A: 10 500 i.E., Vitamin D3: 1 650 i.E., Vitamin E: 63 mg

Stopové prvky na kg: Zinek: 125 mg, Mangan: 60 mg, Měď: 20 mg, Jód: 1,5 mg, Selen: 0,4 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: