Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Hesta Mix Light energy 20kg St. Hippolyt

1 080 Kč
Skladem do 3 dnů

Nízkoenergetické krmivo.

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Co začalo v roce 1998 v hřebčíně  Hesta Borg jako vědecký pokus  krmení speciálnících plemen, to se stalo jedním z nejúspěšnějších konceptů krmení St. Hippolyt.  Krmivo pro všechna plemena: Hesta Mix. Na příkladu Islandských koní  lze ukázat souvislost mezi nedostatkem živin a příznaky  jako jsou ekzémy, poruchy imunity, svědění kůže a poruchy chování. Průkopnický objev v optimalizaci živin v krmných dávkách.

•    Vysoce biologicky dostupné stopové prvky
•    S bylinkami, mořskými řasami, semínky a oleji
•    Lze kombinovat s jinými krmivy
•    Bez ovsa a melasy
•    Rychle viditelný efekt krmení

NEDOSTATEK ŽIVIN MÁ MNOHO PODOB
Mnoho koní je obvykle zásobeno dostatečným množstvím energie a tak je krmná dávka složena jen z malého množství koncentrovaného krmiva. S tím ovšem přichází problém nedostatečné zásobení organismu z hlediska minerálních látek, stopových prvků a vitaminů. Důsledkem jsou příznaky nedostatku, jako je nervozita a vnitřní neklid, únava, poruchy reprodukce, náchylnost k infekci, kožní problémy, alergie, vyhublost, metabolické problémy a hormonální poruchy.

ZVLÁŠTĚ VYSOKÝ OBSAH MIKROŽIVIN

Krmivo pro koně bohaté na živiny se zvláště vysokým podílem minerálních prvků v biologicky vysoce využitelné formě. I při nízkých dávkách energetického krmiva je zaručeno zásobování organickými a tím vysoce využitelnými stopovými prvky odpovídající  potřebám koní. Deficit minerálů je viditelně, rychle a spolehlivě vyrovnáván.

Dávkování:
100-150 g na 100 kg tělesné hmotnosti a den. Při tomto dávkování obvykle není nutné další minerální krmivo. Celkové množství by mělo být nabízeno v několika denních dávkách. V případě nižší dávky nebo zjištěném nedostatku živin doporučujeme přidat SemperMin nebo MicroVital.

Složení:
jablečné výlisky, ječné vločky, pšeničné otruby, hroznové výlisky, vojtěšková řezanka, travní řezanka sušená teplým vzduchem, směs olejnatých semen (lněná semínka, slunečnicová semínka, semínka černého kmínu) 6,3%, ovesné otruby, kukuřičné vločky, řepná vláknina, směs olejů lisovaných za studena (lněný, slunečnicový, kukuřičný olej) 2,8%  směs bylin ( koriandr, máta peprná, fenykl) 2,5%, uhličitan vápenatý (mořský a minerální), palatinóza, mrkev, pivovarské kvasnice, jablečný sirup, kukuřičné klíčky, extrakt z hroznových jader, sůl, moučka z mořských řas, pšeničné klíčky, česnek 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koně
Hmotnost: 20 kg
Forma: Müsli
Mineralizováno: ANO
Zaměření: Hobby

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: