Zaregistrujte se a čerpejte výhody v podobě věrnostního programu a slev z objednávek.

Glyx-Mash 15kg St.Hippolyt

Bezobilné
Značka: St. Hippolyt
810 Kč 54 Kč / 1 kg
Skladem (2 ks)

Chutný mash s obsahem rýžových klíčků namísto klíčků pšeničných. Vhodný tedy i pro alergiky. Vhodný jako doprovodné krmivo pro případy koliky, v rekonvalescenci po zažívacích potížích.

Detailní informace

Garance
Garance kvality
Prodáváme pouze ověřené produkty, které dáváme i svým zvířatům
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce malá pozornost
Rozvážíme domů
Rozvozy
Rádi Vám krmivo přivezeme přímo do stáje nebo domů

Detailní popis produktu

Chutný mash s obsahem rýžových klíčků namísto klíčků pšeničných. Vhodný tedy i pro alergiky. Vhodný jako doprovodné krmivo pro případy koliky, v rekonvalescenci po zažívacích potížích.

  • bez obsahu lepku a melasy
  • nízký glykemický index
  • prebiotické a očišťující
  • mnohostranně použitelné, možno podávat i každodenně


Obsahuje redukované množství cukru a škrobu, a je zcela bez obsahu obilovin, melasy a lepku. Proto je zvláště dobře vhodný zejména pro koně, kteří musejí být krmeni redukovaným množstvím uhlohydrátů a šetrně k zažívacímu ústrojí. Bohatá kompozice prebiotických přísad přispívá k reharmonizaci funkce zažívání. Vybrané byliny podporují zažívací procesy ještě dodatečně.

Ochrana a údržba zevnitř
Slizové látky krakovaného lněného semene ochraňují sliznice v celém zažívacím traktu. Vynikající zdrojová schopnost přísad podporuje tlak na střevní stěny a napomáhá tak vyloučení cizích a škodlivých látek. Povzbuzení pohybu střev zjednodušuje vyprazdňování. Produkt je vhodný k nasazení obecně pro podpoření trávení, pro dny stání, při výměně srsti, po vysokém výkonu nebo po nemocech.

Dávkování:
cca 70 - 250 g na každých 100 kg tělesné hmotnosti koně a den, promíchat s cca 1,5 násobným obsahem horké vody, nechat stát asi 15 minut a pak podávat koni teplé. V letních měsících může být připravován také se studenou vodou, doba pro nasáknutí se pak prodlužuje asi na 30 minut.
Zpravidla se podává 1 – 3 krát týdně, v případě potřeby je možné podávat i denně.


Složení:
vojtěšková vlákna, pre – alpin luční vlákna, řepná vlákna, lněné semeno krakované 5,5%, kukuřičné klíčky, rýžové klíčky 4,6%, slupky z vinných hroznů, izomaltóza prebiotická, byliny (fenykl, koriandr, ostropestřec mariánský) 4,0%, ječmenná tráva, pivovarské kvasnice, extrakt jader hroznového vína, kalciumkarbonát (maritimní a minerální), jablečný ocet

Doplňkové parametry

Kategorie: Hobby
Hmotnost: 15 kg
Forma: Mash
Mineralizováno: NE
Zaměření: Bezobilné, Bez vojtěšky, Vředy, Nízký obsah škrobů a cukrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: